Põlvevalu! (menisk) 18.05.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere uuesti! Tahtsin veel küsida sellist asja et keda te ise soovitate et kelle juurde ma peaksin pöörduma et leida mingit muud alternatiivi et ei peaks minema opile? 73339

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Soovitan pöörduda kellegi teise ortopeedi poole - võimalik, et Teil ei ole operatsioonile alternatiivi. Alternatiiviks oleks valu kannatada aga sellega on oht ka põlv omale vanaduspäevadeks tuksi keerata.