verevalumid alakõhus 08.05.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere.

Mul oli 29.aprill keiserlõige.
1.mail sain koju.2.mail avastasin,
Mul on kõhus verevalum.mis oli 3.cm suur.
Pöördusin haiglasse, seal torgati pintsetidega kõhtu ja muditi veri välja.
Järgmine päev oli juba 2.verevalumid.
Mõlemal küljel 1.verevalum.1.verevalum on rusika suurune ja teine väiksem.6.mai käisin uuesti arsti juures.võeti veri välja verevalumist.järgmine päev jälle tagasi mõlemad verevalumid.miks need verevalumid ära ei kao?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui Clexani tarvitate, siis verevalumite tekkimine ongi üks selle tekke põhjustest - veri lihtsalt ei hüübu.