Käevarres valu ja tuimus. 27.01.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Nimelt on mul vasak käsi mitmendat päeva tuim. Ja on ka selline nagu luu valu käevarres. Tõstnud, rebinud ega kukkunud ma käega ei ole. Muidugi on selline asi et on kaenla all sellised põletikulised kolded. Millest võib olla käevalu ja need kolded? Tänan.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ilma nägemata kirjelduse järgi ei oska midagi arvata. Tuleks pöörduda perearstile.