Tere ,mul selline häda ,päraku juures väga sügeleb ja tuleb mingit nöret ,on valulik 27.12.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Kas see vöib olla pärakuvähk ,kuna mul on rinnavähk.Op oli 2013a ;rind eemaldati

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Pärasoolekasvaja välistamiseks või kinnitamiseks on Teil vajalik pöörduda arsti vastuvõtule - kirja teel sellele vastust anda pole võimalik. Alustada tuleks perearstist.