Punn naha all 25.09.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere.Naha alla kotikute alapoolele on tekkinud valge punn , Arvasin et see pisvinn ja üritasin pigistada, Aga liiga valus oli ja ei saanud , hetkel mingi 2 mm suurune ja lapik. Kui vaja saan ka pildi saata.Ette tänades

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegu võiks olla rasunäärme tsüstiga. Pigistamine pole õige tegevus. Näidake parem perearstile.