Nina kõrval, silma all olev nahast/naha all olev punni laadne asjandus. 06.09.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tervist, valge punni laadne asi on juba tülitanud mind pikemat aega. Arvan et see on seal juba olnud vähemalt pool aastat aga ära ei ole läinud. Olen proovinud ka paar korda pigistada aga edutult. Kas proovida äkki nõelaga ise midagi korda saata?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui see "punn" vaevusi ei tee, pole üldse mõtet puutuda. Igal juhul iseravimist (k.a. pigistamine ja muu sarnane tegevuse) ma õigeks ei pea. Kui häirib, näidake perearstile, kes siis vajadusel suunab spetsialistile.