Pärast veenilaiendi operatsiooni 17.09.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Mul oli veenilaiendite operatsioon paremal jalal, sisselõikeid 10, kõige hullem piirkond oli säärel siseküljel, siiamaani on jalg väga edukalt paranenud, niidid välja tõmmatud, ning sinikad jalal üllatavalt kiiresti kadunud, mõned üksikud jäänud, määrin regulaarselt lioton 1000 geeli nii hommikul, kui ka õhtul ning kannan rõhksidet. Muret tekitab ainult üks asi sääre piirkonnas kus on sisselõige sõrmega katsudes on tunda seal kerget pinget ning ning paksemat veeni, valu ei tekita ning silmaga näha jala nahal pole, kas muretsemiseks pole põhjust?

Lugupidamisega!

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Muretsemiseks põhjust ei näe. Operatsiooniga kõiki veene pole lootustki eemaldada - kuskil peab ju ka veri voolama. Lõplikult kaovad paksendid kuskil 2 kuu möödudes.