külmunud ola sündroom 01.06.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

22veebr sai aasta kui kukkusin ja selle tagajärjel vasak käsi sai trauma mis osutuks külmunud ola sändroomiks... nüüd olen koik teinud et see paraneks ja ongi juba märgatavalt parem aga annab ikka tunda kui midagi justkui valesti teen, valutab. Nüüd kui üle aasta on aeg läinud olen saanud käe liikuma aga ei kogunisti ei körvale , ei üles aga seljataha kogunisti ja sellepärast küsingi et kas on lootust kogunisti et see taastub normaalseks voi kuidas TEIL kogemused on , tahaksin terveks saada votku see aega mis votab ja ilma loikuseta ... mida soovitate... teen voimlemist ja midas koike veel , massasi ja ujumist , koike mis kergendaks ja parandaks seda ..... Tänan südamest kui vastate !

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Arvan, et olete õigel teel. kahjuks aga pole alati võimalik operatsiooni vältida. Kirjelduse järgi teete juba kõike, mis sel puhul tehakse. kahjuks olen mina üldkirurg ja see pole päris minu ala. Peaksite nende küsimustega pöörduma kasortopeedi või veel parem füsioterapeudi poole.