Kasvajad. 27.04.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Eelmise aasta suvest hakkasid vohama ülakehale kasvajalised moodustised,mis on katsumisel väga valulikud.Alguses tekkisid moodustised selja külgedele,nüüd juba üle seljale ja ka rindkerele ja kõhule.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Lipoom üldjuhul valu ei anna. Võimalik, et uued moodustised on midagi erinevat. Peaksite uuesti kirurgi poole pöörduma.