Jalg 25.04.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

21 aprillil 15:15 vajusin 2 meetrisesse aukku mille tõttu sai jalg tõsise trauma käisin arstil ka ja nädal aega nüüd on olnud sama seis et turses ja jalga maha ei saa panna, mida peaks edasi ette võtma ja mis võib põhjus olla kui jalaluu pidavat korras olema? Tãnan

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegemist on pehme koe vigastusega, mida tavaröntgenis ei ole näha. Kuna Te ei kirjelda täpsemat trauma mehaanismi, siis ka oletada midagi on raske - muljumine, sidemete rebend, lihase rebend, vms. Andke asjale aega, ja kui näiteks 10 päevaga paremaks ei lähe, pöörduge uuesti ortopeedi poole.