Taastumine peale puusaoperatsiooni 16.04.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Sooviksin teada, kas kuu aega peale puusaliigese vahetuse operatsiooni on loomulik see, et sama jala põlv on kogu aeg paistes ja reie sisekülg tuim/tundetu?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Operatsiooniga saavad paratamatult kannatada mõned nahanärvid, mistõttu reie sisekülje tuimuses pole midagi erilist. Põlve paistetus on 1 kuu hiljem siiski mitteoodatav, peaksite konsulteerima Teid opereerinud kirurgiga.