Hemoroidid 25.11.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Kas laseroperatsiooniga saab eemaldada tõhusamalt hemoroide kui tava opiga? Küsin, sest hemoroidid on tagasi tulnud peale opi. Kus teostatakse Eestis laseroperatsiooni ning kas taastumine on sama kaua nagu tavaopi puhul?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Olulist eelist laseroperatsioon tavaoperatsiooni ees hemorroidide puhul ei oma. Ka laseroperatsiooni puhul võib saada retsidiivi.