Peale põlve artoskoopiat 21.03.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
Käisin 11 päeva tagasi põlve artoskoopial,menisk õmmeldi kokku. Nüüd on põlv turses ning tundub,et mingi vedelik on põlves, samuti ka kuumus. Mis selle tekitab ning milline oleks ravi selle vastu?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Peaksite võtma ühendust Teid opereerinud ortopeediga. Tegu võib olla operatsiooni tüsistuse aga ka asjade normaalse käiguga. Ibumeti on igal juhul omal kohal.