nahaalune moodustis 11.04.14 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

tere,Nimelt on mul selline mure.4 aastat tagasi oli mul väike nahaalune moodustis pärakulõhe juures.Mis umbes hernetera suurune.pole olnud valulik ja näeb ka välja peal nahavärvi.käisin siis kirurgi juures.tema vaatas üle jaütles ,et muretsemieks pole põhjust.Kahjuks ei mäleta ka seda nime, kuidas ta seda moodUstist nimetas.Tema arvates polenud vaja ära lõigata, seda moodustist ja kirjutanud ka mingit ravimit selle vastu.Nimelt pidavat see ise ära kaduma.Kuu Aega hiljem aga see moodustis kaduski ise ära.Kuid põhjus miks kirjutan nüüd teile on sellepärast,et mul see samasugune nahaalune moodustis on tulnud tagasi samasse kohta .Samu suur ja valutu nagu ennegi.Soovin siis teada teie arvamust millega on tegu mis on selle tekkeks.Kas mul muretsemsikes põhjust.tänud ja ootan teie poolt vastust.lugupidamisega

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kuna mina seda näinud ei ole, siis on mul raske midagi arvata. Pakun ehk hemorroidi, millesse on tromb tekkinud. Kõige lihtsam oleks Teil pöörduda selle sama arsti juurde - tema prognoos sõlme kadumisele pidas ju paika.