Sabakondi kõrval olev nahaalune muna 21.11.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere ,mulle on teinud muret juba peaaegu aasta aega sabakondi kõrval olev nahaalune muna, pikema istumise peale hakkab ebamugav ja annab tunda ka valu ,kuid kõndimisel see ei häiri. Valu korral tundub et muna oleks natukese suurem ,sellest munast kui ta ei valuta.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Soovitaksin näidata end kirurgile. Paluge saatekirja perearstilt.