kõva tükk naha all 07.03.14 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, avastasin paari päeva eest vasakult kõhu poolt kohe kui roided lõppevad kõva tüki mis on umbes cm, katsudes ka õrnalt hell. Naha pealt midagi näha pole. Kuna olen ka 18 nädalat rase siis ei tea kas selline asi on midagi hullu või ei.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Arvan, et midgi hullu selles ei ole. Kui lähete oma günekoloogi juurde, siis võiksite ka talle seda näidata, et kas on vaja sellega tegeleda lapseoote ajal või võib selle jätta peale sünnitust.