Muna varvaste all 28.01.14 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Algul parema jala päka all suure varba kõrval astudes valus muna, varbaid sirutades valu ja teine varvas nagu paistes, paar nädalat hiljem sama muna vasaku jala suure varba kõrval päka all. Paistes varvas ei ole.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Selline muna võib olla põletikuline limapaun - tekib tihti nn hallux valguse (suure varba telg on pöia teljest väljapoole) korral. probleemiga peaks pöörduma ortopeedi poole.