Vasaku jala sisesääres kõva tükk 17.12.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Vasaku jala sisesääres on kõva tükk kintsu juures, misasi see olla võiks? Jalg pole vigastada saanud, et see oleks mingi verevalum või midagi. See on juba päris tükk aega olnud, kunagi oli see väiksem, nüüd on nagu suuremaks läinud.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ei saa lokalisatsioonist aru - "sisesääres kintsu juures". Arvesse tuleb nii vana hematoom, fibroom, lipoom jne. Peaksite arstile näitama.