Vasak jalg paistes päkast põlveni 21.05.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Vasak jalg paistes. Esimest korda märkasin 20.03.2013, liikumist ei takista, varvastes on tunda õrna surinat, valu ei ole. Mulle tundub, et see on ebanormaalne. Olen üldiselt liikuv ja ei ole ülekaaluline, pikkus 182cm ja kaal 79 kg.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kindlasti ei ole see normaalne. Kahtlus jääb veenitromboosile. Oleks vaja teha läbivaatus ja ka UH dopleruuting veenidest.