Valu õlaliigeses 11.05.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Magades öösel enamuse aja ühe külje peal ning sedasi, et alumine käsi on pea all, on hakanud põhjustama suuri probleeme. Nimelt on siis hommikul tugev, kuid tuim valu õlaliigeses. Sirget kätt saan liigutada küljele ja taha, kuid ettepoole üles liigutada ei saa, kuna siis läheb õlaliiges järsult ärakannatamatult valusaks. Päeva peale valu väheneb ja suureneb liikumisvõime, aga kuna töötan IT-valdkonnas, siis käed on juba hommikul väga olulised. Milles võib probleem olla ja mida edasi teha?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Võimalik, et haigust tulebki otsida sundasendist arvutiga töötamisel. Soovitan pöörduda ortopeedi konsultatsioonile.