Sünnimärk 24.03.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Mul oleks selline küsimus, et kas tohib teha nabaneeti, kui sul on selles kohas sünnimärk? Mõni aeg tahasi tahtsin teha ja siis öeldi, et ma ei saa teha, kuna mul on sünnimärk seal ja et pole soovitatav. Ja siis öeldi, et kui aastaga suuremaks ei kasva, siis võib teha ...Või kui lasta sünnimärk eemaldada sealt, siis palju see maksaks ... sünnimärk pole iseenesest suur, suhteliselt pisike...

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ei oska päris täpset hinda öelda, kuid hind peaks jääma alla 100 EUR-i. Ee,aldatud sünnimärki tuleks ka histoloogiliselt uurida, selle hinda kahjuks öelda ei oska.