Sümpatektoomia 14.08.12 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, soovin pöörduda arsti konsultatsioonile, kes tegeleb sümpatektoomia operatsioonidega Tartus, kahjuks kliiniku info ning perearst polnud sellega kursis, seega pöördun info saamiseks siia, vaja oleks kindla arsti nime või mingisugustki infot. Tänan.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Sümpatektoomiaga tegelevad põhiliselt veresoontekirurgid kõhuosas, rindkere osas, mida vajate Teie vähem. Kindlasti on torakaalsümpatektoomia operatsioone teinud dr. Tanel Laisaar. Kas ta neid operatsioone ka praegu teeb, ei oska ma öelda.