Valus lõuajoon 08.02.12 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mõnda aega tagasi hakkasid mu lõualuud raksuma kui sõin, ja nüüd mõni päev tagasi söömise käigus käis kõvem ragin, nagu paberit oleks rebinud, ning nüüd ei saa suud korralikult avada sest paremale poole lööb valu? Ehk oskate aidata või kuskile suunata.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ise kahjuks aidata ei oska, pole päris minu eriala. Pöörduma peaksite näo ja lõualuu kirurgi poole - sellised spetsialistid on olemas vaid regionaalhaiglates - Tartu Ülikooli Kliinikumis ja Põhja Eesti regionaalhaiglas