Pöidla vigastus 06.05.11 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere.
Sain pöidla vigastuse...nüüd on sellest vast poolteist aastat möödas. Tol hetkel läks käsipalli mängides pöial liigesest välja. Traumapunktis käisin ja seal öeldi et sidemete vigastused ja miski liigese asi oli ka (täpselt ei mäleta , sellest siiski 1,5 aastat möödas) tookord kipsi ei pandud, öeldi vaid, et peaksin rahu andma vähemalt 3kuud. Üle 4 kuu ma sporti ei teinud ning asi tundus normis olevat. 1 päev trennis läks jälle pöial tagurpidi, läks hullusti paiste. Ja nüüd ongi nii, et ikka kord või kaks kuus käib tagurpidi ja siis ei saa paar päeva liigutada.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Peaksite pöörduma ortopeedi vastuvõtule. Ega vigastuse taastekkimise vastu ei saa ükski arst - vigastatud koht kahjuks jääbki nõürgemaks.