Imelik muna pöidla juures 18.04.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Paar nädalat tagasi tekkis imelik muhk pöidle liigese juurde täpselt, vahest teeb õrnalt valu, peale surudes ei ole valus ega midagi, tundub selline kõva nagu kont

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kirjelduse järgi võiks see olla ganglion e. kooljaluu. Kui häirib, peaksite pöörduma ortopeedi, veel parem käekirurgi poole. Viimaseid spetsialiste on vaid Tallinnas ja Tartus.