Sünnimärgi op. järgselt valulik sõlm 15.01.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Nov. lõpus eemaldati kirurgiliselt pöidla sõrmeotsa suurune sünnimärk, aga nüüd haava all valulik sõlm. Kas see halb märk?
Tänan

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Oleneb sellest, mis oli sünnimärgi histoloogia. Kui see oli healoomuline, siis ka arm võib valu teha. Kui histoloogia oli pahaloomuline, siis on asi kahtlane. Pöörduge tohtri poole, kes Teil sünnimäörgi eemaldas.