Suurenenud põrn 26.03.11 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Minu lapsel on põrn suurenend katostrofaalselt ja Soome arstid ei leia sellele seletust. Mu laps on võtnud kaalus jubedalt juurde, kaal on antud momendil 68kg ja laps on 10aastane, ei tea enam, mida teha, palun aidakke mind.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Põrna suurenemine viitab mingile hematoloogilisele haigusele. Mina konsulteeriksin hematoloogiga.