Kuidas peab ette valmistuma ja mida tegema enne hemorroidide uuringut? 14.02.11 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Küsimus sama nagu pealkirjas - kuidas peab ette valmistuma ja mida tegema enne hemorroidide uuringut? Kuna lähen selle kahtlusega kirurgi juurde.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Esialgu polegi endal midagi vaja teha. Kui arst tahab uuringut määrata, küll ta ordineerib ettevalmistuse, nagu vaja.