Hemorroidide eemaldamine 05.12.14 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Palju maksab sisemiste hemorroidide eemaldamine ja mis viisil oleks seda kõige parem ja soodsam teha.Väga tüütuks on muutunud viimasel ajal ja dusi all natuke punnitades on sõrmedega katsudes tunda,kuidas välja tulevad umbes põidla otsa suurused hemorroidid.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Hemorroidide eemaldamine haigekassas kindlustatutele on tasuta. Kui ravikindlustus puudub, tuleb ise maksta. Summa sõltub sellest, millist operatsioonimeetodit kasutada. 1000 EUR oleks hinnangulislet maksimaalne summa.