Valu sääremarjas 03.02.11 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, mul on valu mõlemas sääremarjas. Isegi pikali olles, kui jalad puhkavad, ei tunne isegi mingit puhkust, kuna valu on nii halb. Kas oskaksite öelda, milles asi?

J.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Äkki olete end millegagi üle pingutanud. Ka näiteks libedaga käimine, kui inimene on väga pingul, kartes kukkuda, võib põhjustada sellise ülepinge. Soovitaks Lioton 1000 geeliga määrida.