Mure 16.11.08 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, tahsin uurida,et pärasool pidevalt sügeleb juba vähemalt aasta ja kui käin WC tuleb ka alati tiba verd. Kõht kinni ei ole peaaegu kunagi. Kuid väga häirib sügelus. Kuhu peaksin pöörduma. Ette tänades.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Peaksite pöörduma kõigepealt perearsti poole ja kui tema leiab vajaliku olevat, siis suunab kirurgile.