Sissekasvanud varbaküüned 17.04.08 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mõned aastad tagasi opereeriti mul mõlema jala suure varba sissekasvanud küüsi. Edaspidi hakkas ühe varba küüne kida ikka liha sisse kasvama, sain kääridega seda pidurdada. Nüüd jälle varvas mädaneb, loputan seda vesinikuga, lilla veega, abi ei miskit. Varbaküüsi väga lühikeseks ei lõika, nagu peab. Mis nüüd teha? Tänan.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ise Te kindlasti midagi rohkem teha ei suuda. Soovitan uuesti läbi perearsti kirurgi vastuvõtule pöörduda.