Mure 12.04.08 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Käisin jaanuari alguses liidetega operatsioonil. Haav on ilusti paranenud ja mingeid erilisi probleeme ei ole tekkinud kuni siiani. Ma ei tea kas haavasõlm või mingi asi on haava juures. Ühesõnaga mingi asi on püsti ja kui katsuda siis ta liigub...ta on küll haava küljes aga liigub. Paar nädalat tagasi tundisin imeliku valu pärast korvpallimängu. Valu ei olnud segav ja läks mõne päevaga üle. Nüüd annab jälle tunda samast kohast. Käisin eile jõusaalis ja võibolla kõhulihaste tegemisest rebenes või siis juba varem oli rebenenud. Kas on võimalik, et see haavasõlm on lahti rebenenud vmt? Ei tea mida teha ja kas on mõtet traumapunkti või arsti juurde pöörduda?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kahjuks ainuld kirjelduse järgi on raske midagi konkreetselt öelda. Võiksite mure korral siiski näidata end Teid opereerinud kirurgile.