Tegin copi / paste 2004 kirjale. 22.04.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere ,selline mure ,et mõned päevad tagasi tekkis pärakusuudmesse kahtlane punn ,tundub nagu oleks ta verd täis ,eriti valulik ei ole ,kuid häirib ikka....millest see tingitud on ja kas on mingid retseptiväliseid ravimeid mida saaksin kasutada ,et sellest vabaneda.
Tegin copi / paste 2004 kirjale.

Kas Teie poolt pakutud vabamüügi ravimimile Proctocedyl on tekkinud juurde mõnda veelgi parema toimega salvi.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tõenäoliselt on Teil tegemist hemorroidaaltromboosiga.
Procyocedyl on endiselt hea ja kasutusel, ainult nüüd on ta retseptiravim. Võib kasutada ka hepariinsalve (Lioton 1000, Hepagel jne.)