vigastused 31.01.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Kui mul on küünarnuki ja põlve liigese vigastused ja nüüd on palju tagasi andnud paranemise poole. Kas oleks hea äkki teha üks taastusravi arstide käe all enne kui jälle hakata jõusaalis trenni tegema. Muidugi veel küünarnukk ja põlv korras ei ole nagu peab. ikka annavad tunda.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Enne koormuse rakendamist oleks kindlasti mõistlik end ortopeedile näidata. Tema võiks otsustada ka taastusravi vajaduse. Järkjärguline koormuse tõstmine ja spetsiaalharjutused oleksidki võib-olla parim taastusravi.