Pärasool 08.11.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere.
Olen 23 aastane 2 lapse ema ja mul on probleem.Peale igat roojamist tuleb pärasoolest verd.Käisn perearsti juures ja ta pani kirurgile aja,aga see on alles 20 detsmber.Kas selle ajaga asi hullemaks ei või minna?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Arvan, et mitte. Võiksite seni tarvitada Proctocedyl küünalaid ja vältida kõhukinnisust (vajadusel tarvitada lahtisteid).