Sünnimärgid 07.11.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
Minul mureks sünnimärgid,mis on nahapinnast kõrgemal ja suhteliselt suured ja lausa häirivad.Kas neid oleks võimalik eemaldada ja kui palju see maksta võiks?Kuhu tuleks pöörduda?Olen neiu Tallinast 24aastane.
Ette tänades!!

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Perearsti saatekirjaga peaksite pöörduma kirurgile - sel juhul kannaks kulud haigekassa. Kui tahate omal kulul seda teha, võite ka ilma saatekirjata kohe kirurgile pöörduda. Operatsiooni maksumus oleneb sellest, kas see tehaks erastruktuuris - hinnad võivad asutuste vahel erineda, või nn. riiklikus raviasutuses, kus kehtivad haigekassa hinnad.