artroskoopia 10.05.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mulle tehti 2 nädalat tagasi põlve artroskoopia. Nädal aega tagasi läks kogu jalg paiste. Arst arvas, et side kõvasti. Kuid nüüd ilma sidemeta on ka lamades paistes. Mida ette võtta?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Soovitan minna Teile artroskoopia teinud arsti vastuvõtule. Kindlasti ei tee midagi paha alkoholi kompress (mitte kangem kui 25%)