magnetresonantstomograafia 23.11.04 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Esitasin teile eelmisel nädalal küsimuse pealkirja all "Kõvera sabakondiga sünnitama". Tänan vastuse eest, sain günekoloogilt saatekirja neuroloogile. Võin minna sellega ükskõik millise Tallinna neuroloogi juurde. Millises kohas aga seda MRI-d tehakse ei tea.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

MRI võimalus on olemas Regionaalhaiglas Mustamäel ja Diagnostikakeskuses Magdaleena haigla juures.