õlg 23.11.03 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

mu õlg käib liigesest välja ja on valus kas see selle puhul tehakse mingi op või saab seda kuidagi muud moodi välja ravida ja kui on op kui palju see maksab kui ma käin koolis nt

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui tegemist on harjumusliku luksatsiooniga, siis seda saab välja ravida vaid operatiivsel teel. Kui olete kooliõpilane s.o. alaealine, siis olete haigekassa poolt kindlustatud ja operatsioon ei maksa Teile midagi.