valulik keel 16.03.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Mul oleks vaja teile oma probleemist rääkida, mis algas nädal aega tagasi. Mu keelele ilmus järsku mingisugune kõva tükk. Ta pole keele peal vaid keele sees. Ja ära pole läinus vaid muutub iga päevaga aina valulikumaks. tahaksin teie arvamust sest mu söömine muutub varsti päris võimatuks.
üks 36 a. murelik naisterahvas

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ei ole kompetentne selles küsimuses. Peaksite pöörduma nõo- ja lõualuu kirurgi vastuvõtule.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Üldkirurgia

Lapsel keele otsapool keskel lõhe

Tere

Minu lapsel tekkis ca 1 kuu tagasi selline väike lõhe keelele. Käisime perearstil, soovitati Linexit ja soodaveega loputada. Tegime seda, lõhe kadus. Paari ndl pärast tuli aga tagasi. ...

Jaan Tepp

Vastas dr Jaan Tepp

Kuna olen üldkirurg, siis kindlasti ei suuda kommenteerida arstide arvamust, kes on selle ala spetsialistid - pean silmas näo-ja lõualuu kirurge. Soovitan nede poole tagasi pöörduda.

Loe edasi

keel

Tere, mis te arvate kui keel on lühike kas seda on võimalik opereerida.et ta oleks natuke pikem.Keele alune nahk hoiab kinni keelt. Ja kas operatsiooni on võimalik teha Tartus.

Jaan Tepp

Vastas dr Jaan Tepp

Keelt pikendada operatiivselt minu teadmiste järgi ei saa. Küll aga saab parandada keele liikuvust keelekida opereerimise teel. Tartus peaks seda saama teha Kliinikumi näo- ja lõualuukirurgia osakonnas. ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: