Keel valulik 25.04.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,

Pöördun teie poole sellise huvitava probleemiga, mis algas ~5 päeva tagasi.
Nimelt on keele pindmine "struktuur" muutunud, tundub nagu oleks haavandid, aga otseselt valus pole. Lihtsalt imelik tunne suus ja lisaks on veel keelel mingit valge laadset ollust, mis hambaharjaga pestes või suud loputades ära ei tule.

Ei ole kahjuks täpselt meeles, aga umbes 5 päeva tagasi põletasin õrnalt keele ära, juues kuuma jooki, küll aga tavaliselt on sellised põletused vähem kui päeva kahega üle läinud.

Suuhügieen on korras ning pesen hambaid regulaarselt iga päev.
Midagi kategooriliselt dieedis muutnud ja suuri emotsioone pole läbi elanud.

Kirjaga kaasas ka pilt keele hetkeolukorrast.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Seostaksin seda siiski põletusega. Arvan, et aeg parandab.