Paistetus käel 29.11.21 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Käel on imelik paistetus. Algas see juba umbes 4 aastat tagasi. Käsi on keerates valus randmest. Lisaks on nüüd tekkinud veel üks väike muhk, mis on katsudes valus.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ilmselt 4 aasta jooksul olete käinud juba erinevate arstide juure ja on tehtud ka erinevaid analüüse ja uuringuid. Kahjuks pole ma imearst ja ainult sellise informatsiooni alusel Teid aidata ei oska.
Küll jääb mulle mulje, et kirurgina mina Teid igal juhul aidata ei oska. i