Põlve keder 21.01.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Kukkusin täna parem poolse põlve peale ja praegu on põlves valu, aga käia saab. Kui liigutada jalga siis annab natukene tunda. Olen varemgi sinna peale kukkunud, aga pole selle põlvega midagi ette võtnud. Kas põlvel on pigem põrutus või mõra?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Selle otsustamiseks peaks Teie põlve nägema/katsuma ja kindlasti rö-pildi tegema. Kui kaia laseb, siis on pigem põrutus kui mõra.