Veresooned või midagi muud. 03.11.21 / Veresoontekirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen mures jalgades oleva põletustunde ja vahel teravate valudes suhtes,mis on hetkelised eriti vabal ajal on see mure suur.Voodisse minnes ka väga tulitavad ja jalalabad on natuke paistes õhtuti.Määrisin jalgu lihaste ja liigeste geeliga ja nüüd olen ka lioton 1000 geeli kasutanud need natuke leevendavad valu.Kas võib olla tegemist veresoontega? Nähtavaid veresooni mul pole,olen ülekaaluline.

Arst vastas:

Veronika Palmiste-Kallion

dr Veronika Palmiste-Kallion

Kardiovaskulaarkirurg

Tere!

Antud kaebusi ei oska ühegi veresoonte patoloogiaga seostada, pigem kirjeldate närvikaebusi. Vaktsineerimisega samuti kaebusi ei seosta.
Pigem soovitan läheneda kaebustele laiemalt pinnalt - koos perearstiga hakata sagedasemaid haigusi välisatama

Veronika Palmiste
veresoontekirurg