soolatüügas 10.11.23 / Vaktsineerimine

Külastaja küsib:

tere! olen 13 ja mul on tulnud käele mitu soolatüügast. üks on käelaba peal ja kolm tükki kahe pöidla peal. Ma olen kasutanud duofilmi u. 3 kuud aga see ei aita üldse. Nüüd mul tuli jalale ka 2 neid.

Arst vastas:

Kaja Julge

dr Kaja Julge

Pediaater

SA Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere,

Kui senine ravi ei ole aidanud, soovitan pöörduda nahaarsti vastuvõtule.
Efektiivseks ravivõimaluseks on vedela lämmastikuga külmutamine.

Kjulge