Fimoos 12.04.09 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Arvatavasti on mul Fimoos eesnahk ei liigu üle sugutipea olen proovinud venitusharjutusi natuke rohkem liigub ! kuid ükskõik kui rahulikult ma seda ei tee lõppeb asi pisikeste haavadega eesnahas mis teeb valu ega lase eesnahal ültse liikuda.

Kuhu pean põõrduma ja kas operatsioone teevad vaid eraarstid mis maksab 12 000 või on ka muud võimalused nt riigihaiglas koos haigekassa toega ?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
fimoosi operatsiooni tehakse ka riigihaiglas. Peaksite pöörduma riigihaiglasse uroloogi vastuvõtule, kus lepitakse teiega operatsiooniaeg kokku.
Ülo Zirel