20a mees 31.12.08 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere,

Ma ei teagi nüüd, kui suur see probleem on, aga mul on sugutipea ääre alaosas nahatäpiksed, kui neid nii nimetada võib. Minu teada peaks sealt kohast küll kõik sile olema. Ise kahtlustan, et need võisid tekkida kuna mul hakkas eesnahk üle sugutipea käima üsna hilises eas, olin vist 13-14 aastane.
Suurim probleem on ilmselt see, et ma väldin seksuaalsuhteid, kuna pean oma peenist eemaletõukavaks. Kas on võimalik mingi protseduuriga neid "nahatäpikesi" eemaldada?

Aitäh

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
need on suurenenud rasunäärmed ja neid eemaldada pole vajadust.
Ülo Zirel