Suguteede põletik 14.10.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Kui ohtlik haigus on suguteede põletik ja mille tagajärjel see tekib. Kas saaksite mõne sõnaga öelda, kuidas seda haigust diagnoositakse ja ravitakse. Kas ravi on pikaajaline protsess, kui on tuvastatud algstaadiumis?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
lugege vastuseid portaalist Inimene.ee, rubriigist "Haigused ja seisundid", märksõnad prostatiit, epididümiit, orhiit kui te olete mees. Kui olete naine, siis adresseerige küsimus naistearstile.
Ülo Zirel