peale seemnepurset kusi verine 23.09.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

nädala aega võttis aega, et aru saada, et peale seemnepurset järgmine kord vetsu minnes on kusi verine ning selles sisalduvad väikesed vereklombid, seemnepurse ise on nagu seni normaalne tundunud, ning otseselt mingit valu kusagil ei tunne, mis võib olla probleemiks ja kas on võimalik saada apteegist rohtusi ilma perearsti või mõne muu arsti poole pöördumist?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
niikaua, kui haigus pole selge, ei saa seda ka ravida. Võimalikud on variandid - kuse-suguteede põletik või kasvaja. Ilma arstiabita te siiski kahjuks hakkama ei saa.
Ülo Zirel